Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320d -01

4 300 EUR

Shitet nga: Bekim 11 Dhj 01:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
Makina eshte ne gjendje shum te mire,
Eshte full option, automatik ,klimatronik dhe tip tronik me te gjitha komandat ne timon, Eshte e servisuar para 1 muaji,posedon goma dimerore dhe ka karton jeshil ne Korik 2016.


Kolata e vo odlicna sostojba.
kolata e full option so avtomatski menjac , klimatronik i trip tronik so site komandi na volan.
Servisirana e pred eden mesec,ima zimski gumi i registrirana e do Juli mesec 2016 so zelen karton.
Leaflet
Në fillim