Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320DA

10 000 EUR

Shitet nga: Refik 18 Pri 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
320
Vo dobra sostojba orginal kilometri
Leaflet
Në fillim