Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320 D X-drive -13

15 500 EUR

Shitet nga: auto 18 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
Kolata e sega uvezena od šfajcarija plateni se site davaćki do registracija,kolata poseduva Novi letni gumi so felni i Zimski bandaśi so novi gumi,so 2 kluça so servisna istorija so site servisi napraveni vo BMW sevise.
Kolata se nudi garancija vo perfektna sostojba apsolutno kako nova,posledniot servis napraven pred 1.900 km vo BMW śfajcarija sega ima 151.000 km moze proverka vo
M-Kar ovlasten servis na bmw.
Od oprema full:
4X4
BIKSENON
PARKSENZORI
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
GREENJE SEDISTA
NAVIGACIJA
SHIBER
CENATA E ZA KES FIKSNA 15900 euro
zamena druga
Në fillim