Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320D -08

7 999 EUR

Shitet nga: Xxx 23 Maj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Manastir
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
Kolata e vo ekatra sostojba kompletno e servisirana ima 4 novi letni gumi registrirana so zelen karton proverka kade sakate po vasa zelba. Poveke info 076 811 129
Leaflet
Në fillim