Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320 -05

0 MKD

Shitet nga: Kostadin 11 Pri 13:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Komuna
Ohër
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
Se prodava BMW 320 d so mnogu oprema vredi da se vidi koza senzori navigacija novi gumi kolata e kako nova
Kostadin
076537046
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione