Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320

Shitet nga: gurkan Dje 13:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Prilep
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
OPREMİ
koza enterier orginal + na sedista greaci
multi funkcija volan
6×airbeg
Elektronik klima
tv + navigacija orginal
Automatik triptronic menjac nikakof problem nemat
stakli so folji i + atest ima
od 17.6.2019 do 17.6.2020 registrirana
od 17.6.2019 do 17.6.2020 zelen karton imat
novi gumi kolava nikako nema mana
so se servisna kniska + od kolava sekakov dokumenti ima
donesone e od CH SWİS kolava za na merak pali vozi
Në fillim