Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320d m paket -07

10 250 EUR

Shitet nga: Haris 04 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
320
Se prodava bmw 320 dizel so full oprema
-crna koza
-profesionalna navigacija
-panorama
-parking senzori
-xenon
-memori sedista
-harman kardon ozvucuvanje
-greaci vo sedista
-klimatronik
Kolata e redovno servisirana i nema nikakva mana registrirana samo za vistinski ljubiteli na luksuz...
Leaflet
Në fillim