Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320 -03

3 500 EUR

Shitet nga: Daniel 15 Mar 19:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
Prodava mnogu dobro bmw pali vozi vo ispravna sostojba m pamet abs aesr tempomat bord elektrika na stakla 4Novi Gumi 078328985 daniel
Leaflet
Në fillim