Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320 D FULL OPREMA -00

Shitet nga: bmw 10 Shk 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
BMW 320 D DVOZONSKA KLIMA 6 AIRB ELEKT STAKLA CD RADIO ESP CENTRALANA BRAVA ALUMINSKI BANDASI 16 SO NOVI ZIMSKI GUMI REGISTIR CELA GOD
Leaflet
Në fillim