Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320i -95 registirana do 09.2016

Shitet nga: bmw 11 Dhj 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
BMW 320i godina 1995 registiran 19.09.2016 zelen karton klimatronik
Leaflet
Në fillim