Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320d -07

6 900 EUR

Shitet nga: Xxxx 19 Qer 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
Bmw 320d 2007 godina 218000km.
Leaflet
Në fillim