Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320d 120kw 6-brzini -07 AVTOCENTAR

4 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AVTOCENTAR 26 Mar 15:52 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL ASTRA H 1.7 CDTI 74kw reg -05 AVTOCENTAR 2 900 EUR
TOYOTA AVENSIS 2.2 D-CAT 130kw -06 AVTOCENTAR 4 300 EUR
VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw -13 AVTOCENTAR 11 900 EUR
OPEL ZAFIRA 2.2 DTI 92kw 7-sedista  AVTOCENTAR 2 100 EUR
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
320
BMW e90 320d 120kw 6-brzini
proizvedeno 2007 / 2006god.

> ekstra socuvano <

oprema :

- klimatronik
- tempomat
- senzori za parking
- bord .kompijuter
- el. paket
- asc , abs , air. bag
- alu. bandasi i mn. dr.

* SO SITE PLATENI DAVACKI DO REG. *

cena : 4900euro.

Tel. : 071 / 796 - 007
Viber : 070 / 329 - 480
Lice za inf. : Ivica Spaseski

AVTO PLAC * AVTOCENTAR * TETOVO
AVTOCENTAR
AVTOCENTAR > TETOVO < - Uvoz na vozila - Prodazba - Zamena - Moznost za lizing ili kredit VW , BMW , MERCEDES , AUDI , OPEL i dzipovi vo sekoe vreme na lager 50 - 60 vozila . Tel. : 071 / 796 - 007 Viber : 070 / 329 - 480 Lice za inf. : Ivica Spaseski
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TETOVO BUGARSKI PAZAR Tregoje në hartë
071796007
https://www.pazar3.mk/AVTOCENTAR
AVTOCENTAR
071796007
Leaflet
AVTOCENTAR
OPEL MERIVA 1.7 CDTI 74kw Full -06 AVTOCENTAR 2 990 EUR
VW GOLF 6 2.0 TDI 81kw -10 AVTOCENTAR 8 150 EUR
OPEL CORSA 1.3 CDTI 66kw 6-BRZINI -08 AVTOCENTAR 3 900 EUR
PEUGEOT 807 2.0 HDI 6-BRZINI -07 AVTOCENTAR 3 900 EUR
Në fillim