Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW E46 320D - CHIP 160HP

2 950 EUR

Shitet nga: alban 23 Maj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
✰🅑🅜🅦 🅔➍➏ ➌➋⓿🅓 ✰✰✰ 🅒🅗🅘🅟✰

𝐂𝐡𝐢𝐩 - 𝐑𝐞𝐦𝐚𝐩 𝟏𝟑𝟔𝐡𝐩->𝟏𝟔𝟎𝐡𝐩
𝐊𝐥𝐢𝐦𝐚
𝐀𝐛𝐬
𝐁𝐨𝐚𝐫𝐝 𝐤𝐨𝐦𝐩𝐣𝐮𝐭𝐞𝐫
𝐅𝐨𝐥𝐢 𝐬𝐨 𝐀-𝐓𝐞𝐬t
𝐌 𝐁𝐫𝐚𝐧𝐢𝐤 𝐧𝐨𝐯
𝟒 𝐠𝐮𝐦𝐢 𝐳𝐢𝐦𝐬𝐤𝐢
𝟒 𝐠𝐮𝐦𝐢 𝐥𝐞𝐭𝐧𝐢
𝐑𝐞𝐝𝐨𝐯𝐧𝐨 𝐬𝐞𝐫𝐯𝐢𝐬𝐢𝐫𝐚𝐧

✰ 𝐓𝐈𝐏 𝐓𝐎𝐏 ✰
𝐁𝐞𝐳 𝐳𝐚𝐦𝐞𝐧𝐢
EKSTRA CENA !!! Javete se : 071-987-255 i ce se dogovorime.
Leaflet
Në fillim