Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 320

2 700 EUR

Shitet nga: Петар 29 Qer 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Veles
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
320
Колата е со целосна опрема во одлична состојба се продава поради заминување во странство ИТНО!!!
Цената не е фиксна.
Петар
078688638
Në fillim