Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 323 2.5

1 800 EUR

Shitet nga: lutfi 23 Nën 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Strugë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
323
Bmw 323 2.5 benzin se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo redovno na servis itn...
Leaflet
Në fillim