Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 325d

9 200 EUR

Shitet nga: Ice 08 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
325
Prodavam BMW 325 vo top sostojba
Leaflet
Në fillim