Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 325 dizel

6 500 EUR

Shitet nga: Milaim 23 Maj 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
325
Bmw 325 M paket dizell
Mpaket
Uvezen od Ch
1 god registracia
Inffo/071771664
Cena/6500euro
Leaflet
Në fillim