Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 328i xdrive -09

10 500 EUR

Shitet nga: Bmw 15 Pri 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Кupe
Modeli
328
Se prodava Bmw 328i xdrive od 2009god,246ks,na bugarski tablici.Voziloto e vo Skopje.Ultra full oprema i orginal 106.000km.
Leaflet
Në fillim