Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 328 BENZIN PLIN ATEST REG CELA GOD MOZE ZAMENA

3 700 EUR

Shitet nga: Ice 16 Mar 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 7 920 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
328
KOLATA E SO FULL OPREMA
DOBRI GUMI
REGISTRIRANA CELA GODINA
SMENETO ULJE FILTRI I KAISI
PARKING SENZORI
KLIMATRONIK
200 KOJNSKI SILI

MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA ZA
BMW 530 (E60)
MERCEDES E320 NAD 2005 GODINA

Leaflet
Në fillim