Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 328 -98

Shitet nga: Omer 10 Gush 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Kаbriolet
Modeli
328
E36
Leaflet
Në fillim