Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 330ci Full M-Paket

2 600 EUR

Shitet nga: Timko 17 Jan 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Berovë
Struktura e veturës
Кupe
Modeli
330
Prodavam Bmw 330ci 170kw 231ks
Kolata e vnos od Svajcarija napravena na bugarski tabli so kompleten servis, full M paket oprema 19ki Oem M3 felni.
Za poveke info javete se
Kompletni dokumenti zadolzitelen prefrlok na lice so Bg pasos.
Leaflet
Në fillim