Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 330xd - 02

6 300 EUR

Shitet nga: Ekrem 10 Shk 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
330
bmw 330xd full oprema so 4 zimski gumi
Leaflet
Në fillim