Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 330

Shitet nga: Ado Dje 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
330
Registrirano so zelen karton
Zimski novi gumi
Full servis
Bez dopolnitelno vlozuvanje
Cena po dogovor
Leaflet
Në fillim