Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 330d Xdrive -08

10 200 EUR

Shitet nga: Боби 21 Jan 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
330
BMW 330d Xdrive 2008 godina
226.000 km
245 ks
Registrirano do 08/2020
3000 cm3
Боби
070/242-295
Në fillim