Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 330 Diesel 300 Ps 500 newtonmeter

6 000 EUR

Shitet nga: arianit 29 Maj 04:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
330
6000 euro
arianit
Në fillim