Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 520 ekstra -07

Shitet nga: bmw 04 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
520
BMW to e perfektno bez mana kupeno od makkar ima realna kilometraza servisirano so mnogu oprema registrirano cela godina sekoja godina kasko polisa kolata nema nikakva mana.
Leaflet
Në fillim