Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 523

Shitet nga: Mensur 28 Nën 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
523
Moźe Zamena so źenska kolla neśto pomallo peugeot , golf , audi a3 , kollata e mnogu saçuvana praeno servis pred 200 km novi gumi nov akumullator so 2 godina garancia vredi da se vidi ova vozilla
Leaflet
Në fillim