Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 525d

5 990 EUR

Shitet nga: Hursit 07 Maj 01:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Iute

Blej këtë makinë 12 820 MKD / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
525
Araba Almanyada.
sapasağlam.
burdan alınırsa fiyattan düşülür
Leaflet
Në fillim