Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 525d full oprema

Shitet nga: bmw 21 Nën 19:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
525
servisna knishka registracia atest foli zelen karton km so garancija kameri
navi senzori full vredi da se vidi za merakli koj znae sto e bmw 525d
Leaflet
Në fillim