Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 525 D extra germansko -04 moze zamena

7 600 EUR

Shitet nga: Горан 29 Pri 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
525
BMW 525 D extra germansko -04 moze zamena
voziloto vo extra sostojba od prv gazda germansko
moze zamena so vasa doplata
registrirano so zelen karton
Leaflet
Në fillim