Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530 X DRIVE

21 000 EUR

Shitet nga: dejan Dje 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
530
Kolata e vo odlicna kondicija,kilometrazata e vistinska ,inaku kupena od Germanija kako prv sopstvenik vo makedonija.
Za podetalni informacii javete se na tel od 07h-21h
Leaflet
Në fillim