Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW E60 530D 231HP MOZE ZAMENA

7 000 EUR

Shitet nga: Milosh 22 Nën 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
530
BMW E60 530D 231HP MOZE ZAMENA 074 231 431
Leaflet
Në fillim