Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530 d -04

8 000 EUR

Shitet nga: Darko Dje 04:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
530
Voziloto e so kopmpletna servisna istrorija.
Gi poseduvam site fakturi za servis.
Në fillim