Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530 d -01 ekstra sostojba

4 800 EUR

Shitet nga: tarik 10 Jan 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
530
Vo ekstra sostojba mnogu sacuvano
Leaflet
Në fillim