Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530 -00

2 800 EUR

Shitet nga: Ljube 04 Shk 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
530
BMW-to e vo perfektna sostojba pali vozi samo sto ne e registrirano
Leaflet
Në fillim