Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530d -06

11 000 EUR

Shitet nga: Fuad 27 Nën 21:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Shkup
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
530
Se prodava BMW 530d 2006 mnogu socuvana registrirana so zelen karton do 2016/04
DVD
KOZA
NAVIGATION
SENZORI NAPRED NAZAD
ZAVESI
NOVI FELNI SO NOVI GUMI 18
VOLAN OD M-PAKET
SO SERVISNA KNISKA


Leaflet
Në fillim