Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530

6 500 EUR

Shitet nga: јакуп берке таш 12 Gush 01:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Shtip
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
530
BMW 530
-ima novi gumi (rezervna guma)
-kozni sedısta
-navıgacıa
-regıstracıja do 11.2020god.
јакуп берке таш
070 965 383
Leaflet
Në fillim