Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530D FACELIFT

Shitet nga: nenad 28 Nën 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
530
Se prodava BMW 530D Facelift 2002 god vo odlicna sostojba
Leaflet
Në fillim