Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530 00

2 500 EUR

Shitet nga: Boban 20 Qer 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
530
Registracija 27.06.2019
Napraven golem servis 1000km projdeni
Akolumator nov
Moze zamena samo so moja doplata
2500kesh
2800 zamena
Leaflet
Në fillim