Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 530

7 450 EUR

Shitet nga: bmv 29 Maj 04:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tetovë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
530
shitet bmv 530 dizel.
Leaflet
Në fillim