Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 535 d M-Paket -11 Swiss

17 500 EUR

19 500 EUR

Shitet nga: auto 18 Shk 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
535
Kolata e na redovni tablici moze da se carini za eden den
so carina cena 22.500 euro
bez carina cena 17.500 euro
Od oprema full
Kamera 360 stepeni
Biksenon
Park senzori napred nazad
Grenje sedista
Masaza sesista
Navigacija profesionalna
Tv dvd
Bord kompjuter
Tempomat i mnogu drugo
Kolata se nudi so garancija vo perfektna sostojba bez nitu edna zabeleska kako nova
Moze proverka vo m kar
Në fillim