Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 535

Shitet nga: Skenco 22 Nën 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
535
BMW 535
313 коњски сили
М пакет
Со сервисна книшка, редовно оддржана во овластен сервис М кар.

Цена по договор
Në fillim