Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW E38

3 600 EUR

Shitet nga: Ljubisha 18 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
725
se prodava bmw e38 vo izvonredna sostojba registrirano so zelen karton do 02.2019 poveke info tel 070226815
Ljubisha
070226815
Leaflet
Në fillim