Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 730 Vo odlicna sostojba -04

10 950 EUR

Shitet nga: vele 10 Shk 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
730
Kolata e vo odlicna sostojba full oprema so servisna kniska kompletna .
napraven sega golem servis 3000 eur promeneto maslo siti filtri promena na celo podvozje potrosen materijal ,ramenja komplet i kocnici na se toa ima edna godina garancija .odi so 17 original Bmw felni a ima i plus 20 felni kupeni pred edna godina 3000 eur. Moze i za zamena so pomala kola BMW 5 disel ili bmw 3 disel po moznost automatik.
Leaflet
Në fillim