Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 730D EXTRA CENA

0 EUR

Shitet nga: Bmw 25 Shk 20:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
730
Prodavam BMW 730 d g
Godina 2008 So Naj Full Oprema Registrirano Cela Godina Zelen Karton
Mnogu socuvana perfektna sostojba,
Oprema:
- Aluminumski BMW Bandasi 18
- Novi Gumi Zimski
- LED Svetla
- Dvozonska Avtomatska Klima
- Kozni Sedista
- Elektrika Na Sedista
- Elektricini Zavesi
- Panorama
- Bi-Xenon Svetla
- Parking Senzori
- Navigacija
- Cd Charger
- Greaci Na Sedista Pred i Pozadi
- Greaci Na Volan
- I Mnogu Drugi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione