Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 730D FUL OPREMA BEZ NIKAKVI VLOZUVANJA FABRIKA

Shitet nga: xxx 12 Gush 00:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
730
FUL OPREMA REDIZAJN
NEMA NEKOJ PROBLEM DA MU SVETI NA SAL TABLA
NEMA NEKOJA OPCIJA DA NE MU FUNCIONIRA.PERFEKTNO VOZILO
DOMAKINSKA KOLA
NEMA KRCKANJ NEMA TROPANJE
071-341-625
Leaflet
Në fillim