Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW X6

Shitet nga: Akif 29 Nën 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
X6 M
Bmw ima novi gumi kompleten servis moze zamena so a6 2012 13 audi i a7 audi
Leaflet
Në fillim