Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 120d -07

5 800 EUR

6 500 EUR

Shitet nga: rifat spahi 12 Pri 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Gostivar
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
BMW
/
Seri 1
Modeli
120
Se prodava

Bmw 120d
2007 GOD
Automat
Navi
EXTRA CENA ZA KESH !!!!!!
rifat spahi
078233322
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione