Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW F30 2015god 316 85kw

14 200 EUR

Shitet nga: zorance 24 Maj 13:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
316
se prodava BMW F30 2015god 85kw 161000km platinumsilver metalik boja vo oddlicna sostojba donesena od germanija so 2para gumi.Letni good year2018god i zimski gumi so crni bandasi pireli sotozero3,2kluca,senzori napred -nazad dokumenti sredeni cena do registracija prva boja
zorance
070335557
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione