Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

BMW 318 TDS E36 KLIMA -96 MOZNA E ZAMENA

2 000 EUR

Shitet nga: darko 27 Mar 01:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburant
Regjistrimi
Ngjyra
E Zezë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
BMW
/
Seri 3
Modeli
318
PRODAVAM BMW 318 TDS KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA OD OPREMA IMA DVOZONSKA KLIMA DVA AERBEKA ABS ELEKTRIKA NA STAKLA I DR REGISTRIRANA DO 8MI MESEC MOZNA E ZAMENA DAJTE PONUDA CENA 2000 EVRA TEL 078741314
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione